Loading color scheme

EKOFIRMA & EKOBRAND

OGÓLNOŚWIATOWY PROGRAM OCHRONY ŚRODOWISKA

 

Czasu mamy coraz mniej!!

CIRF.PL przy współpracy z amerykańską firmą ICC&S L.L.C. z Nowego Jorku skutecznie wdraża program EKOBRAND, który ma na celu uświadamiania społeczeństwa nt. zagrożeń płynących z niewłaściwego korzystania z lokalnego i globalnego środowiska.

W związku z tym że rzeczywistość wokół Nas tworzymy my sami,  przedsiębiorcy, urzędy oraz politycy powstał program EKOBRAND QUALITY. Program ma na celu nagradzać proekologiczne działania poprzez przede wszystkim promowaniu usług przedsiębiorstw oraz urzęd

ów aktywnie działających w sferze ochrony środowiska i ekologii, wiedząc że działania podejmowane lokalnie będą miały odzwierciedlenie na klimat o zasięgu globalnym.

Każdy uczestnik jest stawiany jako wzór do naśladowania, gdzie Nasz Wspólny Dom Zwanym Ziemią jest dobrem nas wszystkich.

 

Dbanie o środowisko zaczyna się od drobnych rzeczy, np.:

  • odśnieżaj auto ale przy wyłączonym silniku
  • nie korzystaj z jednorazowych reklamówek, weź wielorazową
  • na urodziny czy w nagrodę dla pracownika kup bilet do kina czy teatru, a nie kolejną rzecz
  • nie kupuj wody mineralnej w plastikowych butelkach, często kranówka jest lepszej jakości
  • nie kupuj zbyt dużo jedzenia, zrób listę by nie wyrzucać jedzenia
  • nie korzystaj ze słomek i jednorazowych naczyń

 

Niech każdy się dowie że jesteś EKO!

Bądź wzorem do naśladowania!

 

Każdy uczestnik jest promowany nie tylko lokalnie, nie tylko ogólnopolsko, jest promowany globalnie jako odpowiedzialnego EKOprzedsiębiorce, który nie dba tylko o swoje potrzeby, a również o Swoje lokalne społeczeństwo, bo zacząć trzeba OD SIEBIE.

 

Co nasi klienci otrzymują w ramach programu EKOBRANDU:

- reklamę i promocję przedsiębiorstwa poprzez najlepsze dostępne kanały m.in.. adsense (reklama na największych portalach np.: wp.pl. onet.pl, o2.pl, interia.pl, yahoo…) admob (kampanie m.in. youtube oraz wszystkie aplikacje mobilne) kampanie poprzez social media (facebook, instagram, twitter)

- pełne zaplecze prawne świadczone przez najlepszych prawników i radców z zakresu prawa handlowego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, karnego

- pakiet bezpieczne finanse obejmujące windykację należności z faktur oraz zawartych umów wraz z graficznymi oznaczeniami do wykorzystania na dokumentacji firmowej

- pakiet Parasol Ochronny ma na celu monitorowanie negatywnych i nie prawdziwych wpisów nt. Państwa firmy. Wykrycie alertu uruchamia procedurę wyeliminowania działań nie etycznych względem przedsiębiorstwa.

- uczestnicy otrzymują dedykowany certyfikat imienny bądź firmowy wraz z hologramem, służącym do identyfikacji oraz poświadczający o aktywnym uczestnictwie. Certyfikat służy również klientom do weryfikacji świadczonych usług.

- każdy uczestnik otrzymuje dostęp do Nowych Technologii z zakresu IT poprzez swojego dedykowanego opiekuna. W skład NT mogą wchodzić m.in. aplikacje mobilne android, responsywne strony WWW z dedykowanymi modułami i rozwiązaniami, najnowsze oprogramowanie deskopowe zgodne z obowiązującymi przepisami,oprogramowanie specjalistyczn, rebrending lub odświeżenie logotypu, stworzenie stockowego wideo prezentujące przedsiębiorstwo….

- dedykowaną wizytówkę przedsiębiorstwa na portalach CIRF. Wizytówka trafia do bazy wyszukiwania usług i produktów, w której każdego dnia kilkaset tysięcy razy wyszukiwane są przez potencjalnych klientów

- efektywnie zarządzamy problemami przedsiębiorstw, dzięki czemu skupiają się Państwo tylko na pracy przynoszącej dochód

- pełny pakiet brandów, logotypów i grafik do oznaczeń przedsiębiorstwa do wykorzystania na stronie WWW, Fan Page, papeterii firmowej, wizytówkach, banerach itp.

- podnosimy prestiż, rozpoznawalność i wiarygodność przedsiębiorstwa na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Przedsiębiorstwo zostaje wybierane częściej niż analogiczna firma konkurencyjna.

 

kształtowanie wizerunku

Wizerunek wewnętrzny i zewnętrzny jest niezwykle ważny, łatwiej jest go zepsuć niż zdobyć pozytywny odbiór. Każda firma jest efektywnie wspierana w podnoszeniu świadomości i kształtowaniu wizerunku niezbędnego w wewnątrz firmy (m.in. podnoszeniu morali zespołu w celu zwiększenia efektywności) oraz na zewnątrz firmy (m.in. zwiększenie zaufania, przekierowanie nurtu klientów). Tylko prawdziwy LIDER może prowadzić na ścieżkę sukcesu swoją firmę, a bez niezbędnych narzędzi nie jest to możliwe. My jesteśmy gwarantem dostępności, my dajemy niezbędną przewagę nad Państwa konkurencją.

 

reakcja klientów

Klienci i kontrahenci chcą korzystać i współpracować tylko z firmami posiadającymi kompetentną i profesjonalną kadrę. Jeżeli pion zarządzający jest wzorem do naśladowania w swojej dziedzinie i NIE SĄ ZWYKŁYMI RZEMIEŚLNIKAMI to otacza się wysoko wykwalifikowaną kadrą. My już dziś udostępniamy SETKOM tysięcy potencjalnym klientów i kontrahentów bazę firm spełniających wysokie wymogi i oczekiwania klientów. Nasi klienci przede wszystkim wybierają firmy zrzeszone w CIRF, ponieważ ich świadomość inwestycji czasu i pieniędzy jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Koszty

Koszt przystąpienia do programu wynosi 2 999 zł brutto (z 23% VAT)

15% kwoty automatycznie jest przekazywane na aktywną promocję ochrony środowiska

Każdy uczestnik przystępuje do programu na okres 12 miesięcy, który jest poświadczony certyfikacie.

 

SZUKAJ TEGO WZORU W SWOJEJ OKOLICY