Loading color scheme

Certyfikat jest wydawany na okres jednego roku od daty weryfikacji danego przedsiębiorstwa pod kątem spełnienia warunków uczestnictwa w programie CIRF. Po tym okresie wymagane jest przedłużenie na kolejny rok.

Ubiegać się o certyfikat CIRF może każda firma zarejestrowana na terytorium polski.

Najprostszym sposobem jest skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta lub wysłanie prośby poprzez formularz znajdujący się w kontakcie. Nasz dział obsługi klienta odpowie na wszelkie pytania i przeprowadzi wstępną weryfikację.

Każda firma która przeszła pozytywnie weryfikację oraz spełnia warunki uczestnictwa w ogólnopolskim programie CIRF, może przez okres jednego roku posługiwać się materiałami marketingowymi związanymi z certyfikatem CIRF, linkować je do swojego wpisu znajdującego się w bazie CIRF.

Windykacja odbywa się za pośrednictwem kancelarii prawnych współpracujących w ramach programu CIRF. Klienci zgłaszający faktury do windykacji, odzyskują 100% należności wynikający z faktur, niestety nie są tutaj odzyskiwane odsetki. Dział windykacji odzyskuje 100% kwoty + 40 euro kosztów po stronie dłużnika.

Każdy uczestnik może raz w miesiącu zgłosić do Nas materiały reklamowe do publikacji na naszym Fan Page CIRF. Reklama dotrze do ponad 100 tysięcy osób w przeciągu 1-3 tygodni.