Loading color scheme

EFFP EURO FIRMA FAIR PLAY

Certyfikaty CIRF z nadanym tytułem EFFP informują aktualnych oraz potencjalnych klientów danego przedsiębiorcy o dwóch atrybutach:

  • firma posiadająca aktualny tytuł EFFP legitymuje się min. 90 % odsetkiem zadowolonych klientów oraz firm z nią współpracujących. Audyt przeprowadza bezpośrednio ICC&Software L.L.C. Międzynarodowe Centrum Certyfikacji z Nowego Jorku  wraz z EGC Europejska Grupa Certyfikująca.
  • polityka biznesowa firmy ukierunkowaną jest zgodnie z wytycznym Unii Europejskiej określoną w strategii wzrostu "EUROPA 2020" - potwierdzona bezpośrednio przez ICC&S

Certyfikaty EFFP służą wyróżnianiu polskich firm, które  inwestują w kapitał ludzki, wiedzę i społeczną odpowiedzialność w obszarze edukacji, nauki i kultury. Cele te wpisują się w kierunki polityki Unii Europejskiej i są zgodne z jej strategicznymi dokumentami.

Firma legitymująca się tytułem EFFP wnosi prestiż i rozpoznawalność swojego przedsiębiorstwa na wyższy poziom oraz utwierdza obecnych klientów w słuszności swojego wyboru.

TYTUŁ EFFP NADAJĄ PRZEDEWSZYSTKIM PAŃSTWA KLIENCI ORAZ KOOPERANCI

Certyfikat CIRF i wpis do bazy daje Państwu przede wszystkim:

1. Nieocenioną przewagę nad Państwa konkurencją o zasięgu ogólnopolskim.

2. Podnosi prestiż Państwa przedsiębiorstwa w oczach obecnych jak i przyszłych klientów.

3. Certyfikat CIRF jest kolejnym narzędziem w promowaniu Państwa przedsiębiorstwa.

4. Współpraca z firmami posiadającymi certyfikat CIRF jest chętniej oraz częściej podejmowana.

5. Szybsze pozyskiwanie nowych klientów.

6. Zmniejsza ryzyko podjęcia niekorzystnych decyzji biznesowych dla Państwa przedsiębiorstwa jak również klientów.

7. Certyfikat CIRF potwierdza Państwa pozycję na rynku oraz transparentność prowadzonego biznesu i nienagannych praktyk biznesowych.

8. Państwa firma będzie promowana na akcjach przeprowadzanych w ramach programu CIRF.

9. Indywidualną wizytówkę w bazie CIRF oraz nieograniczony dostęp do materiałów promocyjnych do wykorzystania m.in. na Państwa stronie WWW, fakturach VAT czy materiałach handlowych i promocyjnych Państwa przedsiębiorstwo.

10. Wprowadzenie firmy do programu "Parasol Ochronny CIRF" - program skierowany dla uczestników, którzy chcą aktywnie dbać o pozytywny odbiór firmy w szeroko rozumianych mediach multimedialnych. Więcej informacji można uzyskać mailowo lub poprzez kontakt telefoniczny z BOK.

11. Możliwość skorzystania z bazy grupy EGC dot. opinii nt przyszłego pracownika. Zatrudnienie osoby bez weryfikacji przebiegu kariery to potencjalne zagrożenie dla Państwa przedsiębiorstwa i narażenie na nie potrzebne koszty.

12. Nieograniczone korzystanie z działu prawnego oraz usługi BEZPIECZNE FINANSE CIRF - windykacja należności.

13. Możliwość uzyskania maksymalnie 10 dodatkowych pkt. w procesie ubiegania się o dotacje z UE w ramach przyjętej strategii "EUROPA 2020". Dotyczy to tylko certyfikatów EURO FIRMA oraz EFFP.

14. Każdy uczestnik programu CIRF ma bezpłatny dostęp do porad prawnych, udzielanych przez kancelarie współdziałających w ramach CIRF.

15. Laureat programu CIRF, ma możliwość zlecenia audytu własnej strony WWW pod kątem bezpieczeństwa,SEO oraz wirusów.

Audyt wykonywany jest przez amerykańską firmę ICC&Software i jest w 100% bezpłatny.

16. JUŻ PONAD MILION OSÓB KORZYSTA Z BAZY CIRF W CELU WYBRANIA POTENCJALNEJ FIRMY!!!!

 

PROMOCJA Z CIRF

Przystąpienie do programu CIRF niesie ze sobą nie tylko prestiż i zaufanie.

Po przystąpieniu do programu CIRF otrzymują Państwo również darmową promocję przedsiębiorstwa.

Program CIRF bierze udział w niezliczonych akcjach promocyjnych, targach ogólnopolskich jak i regionalnych oraz konferencjach poświęconym przedsiębiorczości w Polsce.

Na każdym evencie przekazujemy organizatorom jak i osobom biorącym udział, listę firm z którymi warto współpracować w danym regionie.

Przede wszystkim jesteśmy Państwa partnerem i reprezentantem na polskim rynku.

CIRF prezentuje Państwa przedsiębiorstwo jako zaufaną, godną polecenia a co najważniejsze INNOWACYJNĄ i RZETELNĄ firmę w zakresie Państwa usług.

 

Dodatkowe korzyści wynikające z posiadania certyfikatu CIRF - EFFP:

1. Firmy legitymujące się tytułem EFFP są rozpoznawane na rynkach lokalnych, ogólnopolskich oraz UE

2. Spełniając kryteria programu CIRF - EFFP, zwiększamy zaufanie oraz polepszamy stosunki z US, PIP itp.

3. Uzyskują Państwo wpis do bazy z której korzystają aktywne polskie oraz unijne przedsiębiorstwa

4. Otrzymują Państwo logotypy do opatrzenia swoich towarów oraz usług, wraz z możliwością wykorzystania międzynarodowych referencji od Międzynarodowego Centrum Certyfikacji i Oprogramowania z Nowego Jorku ( ICC&Software L.L.C.).

5. Nie ograniczona promocja przedsiębiorstwa w ramach CIRF w największych mediach internetowych na świecie m.in. Facebook, Google, Twitter, Yahoo itp.