Loading color scheme

Bezpieczna Firma 2021

ZGODNIE Z WYTYCZNYMI WHO, GIS ORAZ MINISTERSTWA ZDROWIA

 

Certyfikaty BEZPIECZNA FIRMA służą wyróżnianiu polskich firm, które priorytetowo traktują bezpieczeństwo swoich klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych.

Certyfikat BEZPIECZNA FIRMA jest ogólnopolskim programem integrującym firmy poczynając od jednoosobowych po bardzo duże spółki akcyjne. W programie oprócz polskich przedsiębiorstw biorą udział instytucje kulturalne, oświatowe, instytucje państwowe czy przedsiębiorstwa należące do skarbu państwa.

 

Certyfikaty CIRF  z nadanym tytułem BEZPIECZNA FIRMA informują aktualnych oraz potencjalnych klientów danego przedsiębiorcy o dwóch atrybutach:

 

 • Firma została zgłoszona przez swoich kontrahentów lub klientów w ramach ogólnopolskiej akcji BEZPIECZNA FIRMA poprzez social media m.in. facebook, twitter, instagram lub bezpośrednio poprzez dedykowaną ankietę, dzięki czemu każdy każdy zainteresowany wie że zgłoszenia dokonał świadomy i zadowolony klient danego przedsiębiorstwa
 • Certyfikat jest gwarantem, że dana firma dostosowała i przestrzega zaleceń WHO Światowej Organizacji Zdrowia, GIS Głównego Inspektora Sanitarnego oraz MZ Ministerstwa Zdrowia

 

Niniejszy program nie tylko potwierdza odpowiedzialne stanowisko danego przedsiębiorstwa w czasach ogólnoświatowej pandemii, ale skłania i przyczynia się do dalszej aktywnej działalności w ramach ochrony swoich klientów i kontrahentów.

Firmy biorące aktywny udział w programie otrzymują zestaw bezpłatnych usług i narzędzi, aby w newralgicznych i niepewnych czasach miały dostęp do:

 • Każdy uczestnik programu CIRF ma bezpłatny dostęp do porad prawnych, udzielanych przez kancelarie współdziałających w ramach CIRF.
 • Nieograniczone korzystanie z działu prawnego oraz usługi BEZPIECZNE FINANSE CIRF - windykacja należności.
 • Zestaw materiałów marketingowych tj. logotypy, nalepki
 • Animowany logotyp w jakości HD publikowany w serwisie YouTube – bardzo szybkie pozycjonowanie firmy w wyszukiwarce gogle (duża skuteczność na pozycje 3-10) - kanał YouTube
 • Wprowadzenie firmy do programu "Parasol Ochronny CIRF" - program skierowany dla uczestników, którzy chcą aktywnie dbać o pozytywny odbiór firmy w szeroko rozumianych mediach multimedialnych. Więcej informacji można uzyskać mailowo lub poprzez kontakt telefoniczny z BOK.
 • Nieocenioną przewagę nad Państwa konkurencją o zasięgu ogólnopolskim.
 • Podnosi prestiż Państwa przedsiębiorstwa w oczach obecnych jak i przyszłych klientów.
 • Certyfikat BEZPIECZNA FIRMA jest kolejnym narzędziem w promowaniu Państwa przedsiębiorstwa.
 • Współpraca z firmami posiadającymi certyfikat BEZPIECZNA FIRMA 2020  jest chętniej oraz częściej podejmowana.
 • Szybsze pozyskiwanie nowych klientów.
 • Zmniejsza ryzyko podjęcia niekorzystnych decyzji biznesowych dla Państwa przedsiębiorstwa jak również klientów.
 • Certyfikat BEZPIECZNA FIRMA 2020 potwierdza Państwa pozycję na rynku oraz transparentność prowadzonego biznesu i nienagannych praktyk biznesowych.
 • Państwa firma będzie promowana na akcjach przeprowadzanych w ramach programu BEZPIECZNA FIRMA 2020.
 • Indywidualną wizytówkę w bazie BEZPIECZNA FIRMA 2020 oraz nieograniczony dostęp do materiałów promocyjnych do wykorzystania m.in. na Państwa stronie WWW, fakturach VAT czy materiałach handlowych i promocyjnych Państwa przedsiębiorstwo.
 • Możliwość skorzystania z bazy grupy EGC dot. opinii nt przyszłego pracownika. Zatrudnienie osoby bez weryfikacji przebiegu kariery to potencjalne zagrożenie dla Państwa przedsiębiorstwa i narażenie na nie potrzebne koszty.
 • Laureat programu CIRF, ma możliwość zlecenia audytu własnej strony WWW pod kątem bezpieczeństwa,SEO oraz wirusów.
 • Audyt wykonywany jest przez amerykańską firmę ICC&Software i jest w 100% bezpłatny.
 • JUŻ PONAD MILION OSÓB KORZYSTA Z BAZY CIRF W CELU WYBRANIA POTENCJALNEJ FIRMY!!!!

PROMOCJA Z BEZPIECZNA FIRMA 2021

 

Przystąpienie do programu BEZPIECZNA FIRMA  2020 niesie ze sobą nie tylko prestiż i zaufanie.

Po przystąpieniu do programu BEZPIECZNA FIRMA  2020 otrzymują Państwo również darmową promocję przedsiębiorstwa.

Program BEZPIECZNA FIRMA  2020 bierze udział w niezliczonych akcjach promocyjnych, targach ogólnopolskich jak i regionalnych oraz konferencjach poświęconym przedsiębiorczości w Polsce.

Na każdym evencie przekazujemy organizatorom jak i osobom biorącym udział, listę firm z którymi warto współpracować w danym regionie.

Przede wszystkim jesteśmy Państwa partnerem i reprezentantem na polskim rynku.

BEZPIECZNA FIRMA  2021 prezentuje Państwa przedsiębiorstwo jako zaufaną, godną polecenia a co najważniejsze INNOWACYJNĄ i RZETELNĄ firmę w zakresie Państwa usług.

Dodatkowe korzyści wynikające z posiadania certyfikatu BEZPIECZNA FIRMA 2021:

 1. Firmy legitymujące się tytułem BEZPIECZNA FIRMA 2020 2019 są rozpoznawane na rynkach lokalnych, ogólnopolskich oraz UE
 2. Spełniając kryteria programu CIRF - BEZPIECZNA FIRMA 2020, zwiększamy zaufanie oraz polepszamy stosunki z US, PIP itp.
 3. Uzyskują Państwo wpis do bazy z której korzystają aktywne polskie oraz unijne przedsiębiorstwa
 4. Otrzymują Państwo logotypy do opatrzenia swoich towarów oraz usług, wraz z możliwością wykorzystania międzynarodowych referencji od Międzynarodowego Centrum Certyfikacji i Oprogramowania z Nowego Jorku ( ICC&Software L.L.C.).
 5. Nie ograniczona promocja przedsiębiorstwa w ramach CIRF w największych mediach internetowych na świecie m.in. Facebook, Google, Twitter, Yahoo itp.

KOSZT JEDNORAZOWY - 499,00 BRUTTO

 

Ilość: