Loading color scheme

Meble Putowski Daniel Putowski

meble kuchenne

5.0/5 rating 1 vote

Firma Meble Putowski istniejąca na rynku od 1994 roku Naszą specjalnością jest produkcja mebli na indywidualne zamówienie. Oferujemy Państwu meble kuchenne, szafy wnękowe, zabudowę garderoby. Stosujemy okucia renomowanej firmy SENATOR (dotyczy szaf wnękowych).
Zapewniamy kompleksową realizację usług, gwarantując pomoc w zakresie pomiaru, doradztwo, projekt, transport oraz montaż mebli.
Bogata oferta handlowa, wysoka jakość produktów oraz materiałów i surowców, nowoczesna technologia wyrobu mebli oraz ich stosunkowo niska cena to najważniejsze atuty firmy
Nasza Firma ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje swym zakresem meble kuchenne indywidualnie projektowane i wykonywane na wymiar, sprzęt AGD najlepszych producentów.
Przez cały czas staramy się udoskonalać nasze produkty i wdrażać najnowsze technologie - pozwalające przedłużyć trwałość oraz zwiększyć ich funkcjonalność

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 23-07-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 24-08-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Astrów 11A
  • Kod: 44-335
  • Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Kontakt