Loading color scheme

KANA Beata Szparaga

kład kostki brukowej i galanterii betonowej

5.0/5 rating 1 vote

Firma KANA istnieje na rynku od 1997 roku. Jesteśmy dystrybutorem największych producentów kostki brukowej i galanterii betonowej Jadar, Libet, Certus, Polbruk, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość i różnorodność oferowanych produktów.

W swojej ofercie posiadamy również kostkę granitową, która ma szerokie zastosowanie jako dekoracja w połączeniu z kostką brukową, kamienie świata, kruszywo dekoracyjne, drewno betonowe oraz elementy dodatkowe jak odwodnienia liniowe.

Od początku swojej działalności stawiamy na jakość i profesjonalną obsługę. Prowadzimy sprzedaż detaliczną (na metry kwadratowe i sztuki) oraz sprzedaż hurtową . Obsługujemy klientów indywidualnych , jak również firmy brukarskie oraz inwestycje. Proponujemy dogodne warunki handlowe. Oferujemy projekt oraz transport z rozładunkiem.

Zapraszamy do odwiedzin naszych ogrodów wystawowych, w których ułożyliśmy kilkadziesiąt odmian szlachetnej kostki brukowej, kostki z granitu, płyt tarasowych, a także kilka odmian grysów i żwirów.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 22-02-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Kapturska 7
  • Kod: 26-600
  • Miasto: Radom

Kontakt

  • Telefon: 604-510-600
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.