Loading color scheme

JM BUS Jolanta Mrowiec

krajowy i międzynarodowy przewóz osób

3.3/5 ocena (3 głosów)

"JM-BUS" - przewóz osób oraz wynajem busów
Mamy przyjemność zaoferować Państwu przewozy autokarami i busami na trasach w regionie Żywca, Bielska i okolicznych gmin. Zapraszamy także do skorzystania z usług w zakresie indywidualnego wynajmu busów w regionie Żywca i okolic, a także przewozu osób na trasach ogólnopolskich np. przewóz gości z Częstochowy do pensjonatu w Żywcu.

Dlaczego warto wybrać przewozy z JM Bus?
Oferujemy bogatą ofertę przewozów, godziny odjazdów dopasowane do wymagań klientów, szybkie czasy przejazdów na obsługiwanych trasach oraz Busy do przewozu kilkunastu osób, a także bardzo miłą obsługę - pewnych kierowców z wieloletnim doświadczeniem za kółkiem.

Zapraszamy do przejazdów razem z nami!

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 13-03-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

 

W dniu 12-02-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 21-03-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 21-03-2018 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 10-09-2018r roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 06-03-2019 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Lipowa 752
  • Kod: 34-324
  • Miasto: Lipowa

Kontakt