Loading color scheme

Dariusz Owczynników Instal-Gaz

firma instalacyjna

0.0/5 ocena (0 głosów)

Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od  doboru właściwych technologi i materiałów  poprzez  doradztwo, przygotowanie projektu, ( wszystkie formalności związane z projektem gazowym, dziennikiem budowy, kierownikiem i odbiorem),  kończąc na montażu i oddaniu instalacji do użytkowania. 

Wykonujemy okresowe przeglądy instalacji gazowych wraz wpisem do książki obiektu.

Współpracujemy  ze sprawdzonymi wykonawcami innych branż co pozwala nam na wykonywanie inwestycji kompleksowych takich jak : wymiany pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z odtworzeniem  pomieszczeń do stanu pierwotnego.

Remonty łazienek z PFRONu (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych).

Firma INSTAL-GAZ  wykonuje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Regularne szkolenia , długoletnie doświadczenie i obserwowanie kierunków nowości branży grzewczej, pozwala nam dostosować się do najwyższych standartów europejskich  i wymagań klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 07-11-2013r

 

W dniu 24-10-2014 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Stawna 36
  • Kod: 63-700
  • Miasto: Krotoszyn

Kontakt

  • Telefon: 609-466-313
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.