Loading color scheme

Specjalistyczny zakład D.D.D. INSEKT DOM Cezary Wierzchowski

dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, fumigacja

0.0/5 ocena (0 głosów)

INSEKT-DOM

zwalcza szkodniki stosując nowoczesną i ekologiczną technologię.

Na rynku świadczymy usługi już od 20 lat. Nabyta wiedza poparta bogatym doświadczeniem jest gwarancją wykonania usługi na wysokim profesjonalnym poziomie. Do zabiegów D.D.D. stosujemy preparaty renomowanych producentów światowych. Wszystkie stosowane preparaty ulegają biodegradacji oraz są bezpieczne w użyciu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Firma stosuje ekologiczne preparaty renomowanych producentów światowych, które posiadają aktualne atesty

i zezwolenia Ministerstwa Zdrowia oraz posiadają karty charakterystyki zastosowanego preparatu.

Posiadamy stosowne kwalifikacje w dziedzinie  instalacji zintegrowanych systemów monitorowania

i zwalczania szkodników zgodnych z normami Unii Europejskiej / HACCP, ISO, GMP, GHP/.

Stosując nowoczesne preparaty renomowanych producentów światowych duże znaczenie dla firmy

„Insekt-Dom” ma ochrona środowiska naturalnego.

Preparaty stosowane do zabiegów są ekologiczne, ulegają biodegradacji oraz są bezpieczne

w zastosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem w skutecznym zwalczaniu szkodników. Oferujemy profesjonalnie świadczone usługi

oraz konkurencyjne ceny. W razie jakichkolwiek pytan prosimy o kontakt z naszą firmą. Udzielimy niezwłocznie wyczerpujących dodatkowych informacji.

Służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów w zwalczaniu szkodników oraz z instalowaniem

i obsługą systemu monitorowania i zwalczania insektów i gryzoni. Firma instaluje oraz obsługuje systemy monitorowania na rynku polskim od 14 lat. Mamy bogate doświadczenie w instalowaniu oraz obsłudze systemów monitorowania i zwalczania insektów i gryzoni. Systemy monitorowania i zwalczania insektów i gryzoni zainstalowaliśmy i obsługujemy w zakładach produkcji żywności, przemyśle bioweterynaryjnym, zakładach przetwórstwa owocowo-warzywnego na terenie całego kraju. 

Zdobyta wiedza połączona z bogatym doświadczeniem jest gwarancją wykonania usług na wysokim profesjonalnym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

www.deratyzator.ns48.pl

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 14-10-2013r

 

W dniu 04-02-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 03-12-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 11-01-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 26-01-2018 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 16-01-2019 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Gazowa 4
  • Kod: 26-600
  • Miasto: Radom

Kontakt