Loading color scheme

F.H. OLI PODKŁADKI FILCOWE Małgorzata Bratek

dodatki do mebli

0.0/5 ocena (0 głosów)

Kilka informacji na temat naszej firmy


Jesteśmy wiodącym na polskim rynku producentem wysokiej jakości podkładek pod meble. Doświadczenie naszej firmy zebrane od 1995 roku na rynku krajowym i zagranicznym owocują wysoka jakością i trwałością naszych produktów. Głównym celem firmy jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Aby spełnić Państwa oczekiwania stawiamy na ciągły rozwój i rozszerzamy swoją ofertę o nowe produkty.

Idąc naprzeciw potrzebom naszych klientów możemy przedstawić indywidualny projekt spełniający najwyższe wymagania. Jesteśmy zainteresowani w nawiązaniu współpracy z solidnymi firmami. Gwarantujemy dogodne ceny i konsultacje techniczne

Sposób pakowania:


Wykonane są w pięciu kolorach: biały, czarny, brązowy, szary oraz korek i antypoślizgowe. Grubość filcu 2mm i 3mm. Na specjalne życzenie klienta 5mm i 7mm. Cena podlega negocjacji w zależności od ilości zamówionego towaru. Opakowanie zbiorcze po 30 szt. (listków). Do każdego opakowania dokładany jest papier ścierny o wymiarze 40 x 40mm.

Ślizgacze pakowane są w woreczki foliowe - zakończone etykietą z otworem typu "Euro"

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 15-01-2018r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Jodłówka 261
  • Miasto: Rzezawa

Kontakt