Loading color scheme

Firma Chrabąszczewicz Centrum Glass Bożena Chrabąszczewicz

szklarz

5.0/5 rating 1 vote

Specjalizujemy się w obróbce szkła, luster oraz oprawie w ramy. Wykonane w naszym zakładzie prace mogą być ozdobą drzwi, okien, ścian oraz różnego rodzaju mebli. Dysponujemy materiałem najwyższej jakości luster i szkła w różnych kolorach i o różnych grubościach. Posiadamy także szeroki wybór szkła ozdobnego-wzorzystego (ornamenty). Szkło żaroodporne do kominków. Naszym atutem jest długi pobyt na rynku, który zaowocował dużym doświadczeniem i zaufaniem klientów. Wykonywane przez nas usługi to m.in. - fazowanie prostolinijne szerokość fazy do 3,5 cm - szlifowanie na matowo i poler - hartowanie szkła -gięcie szkła - klejenie stołów i regałów ze szkła - piaskowanie (duży wybór wzorów) - wiercenie otworów (dowolny wymiar) - obróbka szkła bezpiecznego w różnych grubościach - klejenie szkła i metali nowoczesną metodą UV -fototapety na szkle -szkło kolorowe LACOBEL -szyby zespolone -lustra kolorowe -szyby bezpieczne -szyby antywłamaniowe -szkło crashglass -szyby kuloodporne -szyby ognioochronne PYROBEL EI30 i EI60 -kabiny prysznicowe -balustrady ze szkła - oprawa luster i obrazów w różnego rodzaju ramy (do wyboru ok.500 modeli)

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 14-07-2017r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 19-01-2018 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Towarowa 13 box D
  • Kod: 87-100
  • Miasto: Toruń

Kontakt