Loading color scheme

B&B GROUP Nagłośnienie, Oświetlenie Bartnicki Bogdan

nagłośnienie, oświetlenie, sceny

0.0/5 ocena (0 głosów)

Nagłośnienie

          System nagłośnieniowy i efekty dźwiękowe to jeden z podstawowych warunków, jakie powinna spełniać udana impreza. 
B&B Group to profesjonalizm i marka. Pracujemy na sprzęcie uznanych i cenionych producentów takich jak: RCF, EAW czy POL AUDIO. Korzystając z tych systemów jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania i perfekcyjnie obsłużyć każdy rodzaj imprezy artystycznej. Nasze systemy nagłaśniające to komfort dla artysty i słuchacza. Każdy zespół, wokalista, konferansjer czuje swobodę i zadowolenie ze swojego występu. Wysokiej jakości przekaz dźwiękowy kierowany ze sceny trafia wprost do uszu każdego słuchacza.

          Żaden z tych systemów nagłaśniających nie byłby w pełni doskonały, jeżeli nie podłączymy do niego konsolety mikserskiej. Nasza agencja ma do dyspozycji nowoczesne konsolety cyfrowe, które są w stanie zapewnić nieskończoną ilość możliwości brzmienia i efektów dźwiękowych. Konsolety posiadają karty pamięci, które są idealnym rozwiązaniem do ustawień dla pojedynczych zespołów. Za pomocą jednego kliknięcia można ograniczyć czas, który tracicie na próby i wykorzystać go w zainstalowaniu zespołu. Korzystając z tego typu urządzeń cyfrowych praca podczas festiwali i koncertów jest szybka a jednocześnie perfekcyjna. Komunikacja pomiędzy naszymi konsolami a urządzeniami przetwarzana jest za pomocą protokołów MADI i DANTE. Powoduje to, że nagranie materiału muzycznego z danego wydarzenie nie stwarza dla nas żadnego problemu.

Oświetlenie

          Staramy się nadążyć i sprostać wymaganiom widzów i słuchaczy. Nasza firma obsługując wydarzenie artystyczne dba nie tylko o efekty dźwiękowe, ale i wizualne. Posiadamy produkty światowych producentów takich jak: MARTIN, ROBE czy CLAY PAKY. Korzystając z tych nowoczesnych urządzeń oraz kreatywności light designerów staramy się dostarczyć widowni jak najlepszych wrażeń wizualnych.

          Każda renomowana i duża agencja powinna posiadać urządzenia LED. Ta nowoczesna technologia to nowe możliwości zabudowy każdej estrady. Dzięki urządzeniom LED skutecznie obniżamy zużycie energii a także przedłużamy okres eksploatacji. 

          Podobnie jak w przypadku systemów nagłośnieniowych jest z oświetleniem. Należy dysponować konsolą do sterowania światłami. W tym wypadku również nie odbiegamy od światowych standardów i dysponujemy profesjonalnym sprzętem obsługującym protokoły ArtNET , RDM, TitanNet i MAnet.

 

          Mikrofony i inne peryferia nagłaśniające to akcesoria towarzyszące każdej imprezie. Nasza Agencja B&B Group posiada bogaty wybór światowych marek tychże urządzeń.

 

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 18-09-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Gen. Józefa Bema 14/3
  • Kod: 47-400
  • Miasto: Racibórz

Kontakt

  • Telefon: 607-342-223