Loading color scheme

TACHO Krzysztof Lewczyński

legalizacja tachografów

0.0/5 ocena (0 głosów)

TACHO z siedzibą w Częstochowie, ul. Ikara 71/73, zajmuje się legalizacją, sprzedażą, naprawą i serwisem tachografów. Od założenia firmy rozwijamy się bardzo dynamicznie.

Służymy Państwu wiedzą i doświadczeniem.
W naszej ofercie są również CB radia: montaż, serwis, sprzedaż (PRESIDENT, ALAN, STABO, SIRIO, INTEK). Ogrzewanie samochodowe, niezależne ogrzewanie pojazdów - EBERSPRECHER TRUMA. GPS - ochrona pojazdów - AutoGuard. Termografy . Ograniczniki prędkości. Akcesoria: wykresówki, tarcze i papier do tachografów.
Staramy się być jak najbliżej naszych klientów , aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 30-03-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

W dniu 15-12-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 28-02-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę  Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 20-03-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Aleja Armii Krajowej 82 lok.28
  • Kod: 42-215
  • Miasto: Częstochowa

Kontakt

  • Telefon: 663-488-502
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.