Loading color scheme

Stylowa Szkoła Jarosław Truszkowski

pomoce dydaktyczne, wyposażenie szkoły

0.0/5 ocena (0 głosów)

Firma STYLOWA SZKOŁA obecna jest na rynku od 2009 r. W tym czasie zdobyliśmy sporo doświadczenia, które wykorzystujemy w pracy każdego dnia. Staramy się nieustannie rozwijać, dlatego wyspecjalizowaliśmy się głównie w sprzedaży mebli jak również krzeseł, stołów, tablic, zabawek oraz placów zabaw.

 

Naszą ofertę skierowaliśmy głównie do placówek oświatowych a także do klientów indywidualnych, dla których liczy się zarówno jakość zakupionych produktów a także ich cena.

 

Z tego też względu stworzyliśmy Państwu ofertę produktów najwyższej jakości po przystępnych cenach.

 

Proponujemy wyposażenie dostosowane do potrzeb klientów, chcemy wspierać rozwój dzieci i uczniów umożliwiając tworzenie bezpiecznych, przyjaznych miejsc zabawy i nauki.

 

Do Państwa dyspozycji jest  nasza strona internetowa www.stylowaszkola.pl, na której można obejrzeć realizacje naszych mebli i bliżej zapoznać się z naszą ofertą.

 

Ze swojej strony gwarantujemy uczciwość i wywiązanie się z zobowiązań !

 

Skontaktuj się z nami - zadzwoń, wyślij maila lub przyjdź do naszego biura!

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 13-06-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 27-03-2018 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: 11 Listopada 2/39
  • Kod: 07-300
  • Miasto: Ostrów Mazowiecka

Kontakt