Loading color scheme

Stokan Michał Kozioł

produkcja mebli na wymiar, meble kuchenne

5.0/5 rating 1 vote

Każde mieszkanie jest inne. Każda kuchnia jest inna, jednak kuchnia na miarę Twoich oczekiwań znajduje się teraz w Twoim zasięgu. Dzięki Nam - firmie STOKAN!

Wykonujemy kuchnie na wymiar od 1997 roku. Usługi prowadzimy na terenie całego kraju chociaż znaczącą większość mebli wykonaliśmy na terenie województwa śląskiego i miast: Bielsko-Biała, Czechowice, Tychy, Pszczyna, Katowice i okolice, Kraków i okolice, Żywiec, również Warszawa. Opcjonalnie wykonujemy zamówienia zagraniczne - w ciągu ostatnich siedmiu lat wykonaliśmy kilkadziesiąt takich zamówień m.in. w krajach: Anglia, Francja, Niemcy, Austria, Słowacja, Dania, Szwecja, Egipt, USA. Nasi pracownicy to specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne w dziedzinie produkcji mebli. Nasze kuchnie powstają z najlepszej jakości materiałów produkcyjnych, podzespołów i akcesorii, jakie tylko są dostępne w danej klasie cenowej. Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj kuchni ściśle dostosowany do potrzeb wymagającego klienta.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 13-07-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Legionów 48
  • Kod: 43-502
  • Miasto: Czechowice-Dziedzice

Kontakt