Loading color scheme

PPHU DIANT-POL Polska Anna Kwiecień

ogrodnictwo produkcyjne

5.0/5 rating 1 vote

Szanowni Państwo,

Poszukujecie rzetelnego producenta roślin?

Nasza firma bez zarzutu odpowie Państwa potrzebom. Przez wiele lat działalności na rynku zyskaliśmy niezbędne doświadczenie i dopracowaliśmy technologię procesów produkcyjnych aby efekt finalny spełniał oczekiwania naszych kontrahentów.

Oferujemy państwu większość gatunków roślin rabatowych, balkonowych, bylin, wrzosów, chryzantem.

Posiadamy nowoczesny i rozwinięty system transportowo - logistyczny, wyspecjalizowane pojazdy, przystosowane do przewozu nawet najbardziej wymagających roślin umożliwiają nam dostarczenie zamówionych produktów w każdy zakątek kraju zawsze na czas.

Posiadamy samochody w zabudowie
kontenerowej oraz typu furgon od 3 do 18 euro palet. Większość pojazdów wyposażona jest w klapy hydrauliczne.

Na wyposażeniu wszystkich pojazdów - wózki transportowe typu CC.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 17-06-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

W dniu 19-05-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 04-04-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 22-02-2018 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Świerczewskiego 5/60
  • Kod: 32-090
  • Miasto: Słomniki

Kontakt

  • Telefon: 502-355-964
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.