Loading color scheme

Nadleśnictwo Krynki z siedzibą w Poczopku

lasy państwowe

0.0/5 ocena (0 głosów)

Nadleśnictwo Krynki jest jednym z trzydziestu jeden nadleśnictw wchodzących w skład Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku. Nadleśnictwo jest położone na terenie województwa podlaskiego, powiatu sokólskiego. Swym zasięgiem obejmuje dwie Gminy : Szudziałowo i Krynki.

Teren nadleśnictwa w całości wchodzi w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Knyszyńska". Południowo- zachodnia część naszego nadleśnictwa to lasy olbrzymiego kompleksu Puszczy Knyszyńskiej, natomiast pozostała, a w szczególności wschodnia, stanowi pas nadgraniczny, gdzie znaczne powierzchnie zajmują powojenne zalesienia porolne. Według podziału fizyko-geograficznego J. Kondrackiego teren ten należy do podprowincji Wysoczyzny Podlasko- Białoruskiej i wschodniej części makroregionu zwanego Niziną Północno – Podlaską. Obecnie Nadleśnictwo gospodaruje na obszarze 14833,4999 ha.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 19-12-2014r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

W dniu 17-11-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Poczopek 6D
  • Kod: 16-113
  • Miasto: Szudziałowo

Kontakt