Loading color scheme

MAXSTER Jerzy Marciniak

automatyka przemysłowa

4.5/5 ocena (2 głosów)

MaxSter Jerzy Marciniak rozpoczął działalność 25 stycznia 2006 roku.
Rodzaj działalności firmy to: Produkcja systemów do sterowania procesami przemysłowymi.

Pracownicy firmy to młodzi ludzie, którzy ukończyli Politechnikę Wrocławską na Wydziale Elektroniki o kierunku: Automatyka i Robotyka i specjalności: komputerowe sieci sterowania. Wcześniej zdobyli tytuł technika elektronika o specjalności elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa w Zespole Szkół Rafineryjnych i Petrochemicznych w Płocku, gdzie zdobywali doświadczenia obiektowe z zakresu automatyki i sterowania na obiektach Płockiej Petrochemii (obecnie ORLEN). Posiadają kilkuletnie doświadczenie projektowe, jak i obiektowe w zakresie sterowania procesami przemysłowymi oraz świadectwa kwalifikacyjne pozwalające wykonywać prace na stanowisku EKSPLOATACJI sieci, urządzeń i instalacji o napięciu do 1kV oraz aparatury kontrolno-pomiarowej i urządzeń automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń.

Pierwsze poważne zadania jakie wykonali obecni pracownicy firmy to projekt dla polskiego oddziału DÜRPOL niemieckiej firmy DUERR – potentata w zakresie automatyki samochodowej na świecie, a docelowo dla koncernu samochodowego Volkswagen . Przez pół roku tworzony był na miejscu program na sterowniki S7 300 Siemens. Następnie półroczny pobyt w Szanghaju (Chiny), gdzie uruchamianych było 9 grup sterownikowych z linii transportu karoserii samochodowych. Zadania obejmowały kompleksowe uruchamianie, a więc także programowanie paneli operatorskich, falowników, kalibracja czujników itp. Kilkuletnia działalność w branży automatyki i sterowania procesami przemysłowymi pod flagami innych firm oraz zdobyte doświadczenia na wielu obiektach spowodowały powstanie nowej firmy otwartej na wszelkie propozycje i na podejmowanie nowych zadań.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 30-06-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Zakole 11
  • Kod: 09-409
  • Miasto: Płock

Kontakt