Loading color scheme

M-KOP Maciej Majczyna

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, roboty ziemne, usługi wodne

5.0/5 rating 1 vote

Kompleksowe roboty rozbiórkowe w Tomaszowie Mazowieckim
Witamy Państwa na stronie internetowej firmy M-Kop. Zajmujemy się przede wszystkim budową sieci wodno-kanalizacyjnych oraz przyłączy. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju wykopach i rozbiórkach, oferujemy także wynajem maszyn budowlanych, usługi ładowarką itp. Zachęcamy Państwa do nawiązania stałej współpracy z nami oraz zapoznawania się z szerokim zakresem wykonywanych usług. Gwarantujemy terminowe realizacje wszystkich zleceń oraz atrakcyjne ceny wykonywanych usług. Zapraszamy!

Usługi wodne

Usługi wodne prowadzone w warunkach miejskich wiążą się z szeregiem prac modernizacyjnych.

Nasza firma jest wyposażona w najlepszy sprzęt, który pozwala wykonywać prace kompleksowo oraz z zachowaniem wszelkich standardów budowlanych. Głębokość wykopów koniecznych do budowy sieci i przyłączy kanalizacyjnych sięga nawet do sześciu metrów. Dlatego właśnie podczas prac stosujemy między innymi igłofiltry, służące do odwadniana głębokich wykopów.

W trakcie wykonywanych robót kanalizacyjnych stosujemy nowoczesne technologie oraz materiały najwyższej jakości. Całość wykonywanych usług nadzoruje laboratorium drogowe.

Gwarantujemy terminową realizację zlecenia oraz profesjonalną obsługę przedsięwzięcia!

Roboty ziemne

Kompleksowo wykonujemy roboty ziemne, takie jak: wszelkiego rodzaju wykopy, niwelacje terenu itp. Świadczymy usługi koparką i ładowarką. Wykorzystujemy do tego nowoczesny sprzęt, który gwarantuje sprawną i kompleksową realizację zlecenia. Fachowa ekipa naszych pracowników wybierze najlepsze rozwiązania, które pozwolą nam wykonać usługę na najwyższym poziomie!

Terminowe realizacje

Dewizą naszej firmy są solidnie wykonane usługi, zawsze na czas. Termin realizacji jest dla nas priorytetem. Dzięki ekipie fachowców oraz nowoczesnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z innymi firmami. Dla klientów przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo ofertę, która sprosta Państwa oczekiwaniom. Stali klienci mogą liczyć na zniżki!

Wynajem maszyn budowlanych
W naszej wypożyczalni maszyn budowlanych znajdą Państwo między innymi koparki kołowe od 14t do 18t. Proponujemy atrakcyjne ceny wynajmu oraz dogodne warunki użytkowania.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 30-03-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

 

W dniu 29-02-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Wesoła 8
  • Kod: 97-213
  • Miasto: Smardzewice

Kontakt

  • Telefon: 691-070-490
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.