Loading color scheme

Kamil Juszczak Uslugi Ciesielsko Dekarskie

Dachy i usługi dekarskie

4.7/5 ocena (3 głosów)

USŁUGI CIESIELSKO DEKARSKIE, KAMIL JUSZCZAK

Oferujemy usługi ciesielsko-dekarskie. Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i zdobyta wiedza, pozwalają skorzystać Państwu z kompleksowego zestawu usług. Szybko, sprawnie, fachowo, z dbałością o detale.

MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH, KONSTRUKCJE, PRZERÓBKI BLACHARSKIE

Nasza oferta obejmuje:  wszelkie obróbki blacharskie, montaż okien dachowych, więźba dachowa, konstrukcje drewniane, altany, wiaty, garaże, zadaszenia, domki dla dzieci, huśtawki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą

Prace wykonujemy zarówno w domach jednorodzinnych, jak również innych obiektach publicznych. Zlecenia realizujemy głównie na terenie Małopolski - okolice Gdowa, Krakowa oraz Wieliczki.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Współpracujemy z tartakami oraz zaufaną i cenioną na rynku firmą Soltect - Dzięki czemu mają Państwo pewność, że wykorzystane materiały zachowują najwyższą jakość i standardy współczesnego budownictwa. 

Wybierając naszą firmę dostają Państwo gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. Zapraszamy do współpracy i rosnącego grona zadowolonych Klientów!

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 28-09-2017r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Liplas 77/5
  • Kod: 32-420
  • Miasto: Gdów

Kontakt

  • Telefon: 506-486-774