Loading color scheme

CAMARO Janusz Kondracki

Sklep motoryzacyjny

0.0/5 ocena (0 głosów)

Firma Camaro została założona w 1989 roku przez jej właściciela,Pana Janusza Kondrackiego. Oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową częsci do samochodów amerykańskich, japońskich i zachodnich. Specjalizuje się w Audi Vw BMW Mercedes oferując części oryginalne i zamienniki dostarczane przez czołowych importerów i dystrybutorów. Jest też importerem zagranicznych olei i środków smarnych dla motoryzacji, które poprzez swoich przedstawicieli dystrybuuje na terenie południa. Camaro posiada certyfikaty: Boge,Sachs, Kayaba i MotoProfil, aktywnie wspiera wszelkie imprezy motoryzacyjne, jest tez sponsorem wielu fundacji min. do walki z chorobą nowotworową dzieci. Jako autoryzowany dystrybutor K2 zaopatruje w kosmetyki i środki myjniowe odbiorców na terenie swojego działania.

Posiada szeroką game produktów: K2, Versachem,F1,Cyclo,Carso,Cardos, Wynn's, Valvoline Kroon,Lucas, Cargo, MM, etc. Od 2004 posiada w swojej ofercie bogaty wybór części elektromechanicznych oraz nowych bądz regenerowanych rozruszników i alternatorów do samochodów i sprzętów mechanicznych, które rozprowadza poprzez swoją siostrzaną firme VAYPER.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 20-05-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Zawiszy Czarnego 12
  • Kod: 33-300
  • Miasto: Nowy Sącz

Kontakt