Loading color scheme

Omni-Bud Gródek

Wkłady kominowe, wentylacje, izolacje termiczne

5.0/5 rating 1 vote
Firma Omni-Bud powstała w 1991 roku jako spółka cywilna z siedzibą w Chechle l. Po 1O-latach działalności w 2001 r. została przekształcona w jednoosobową firmę Omni-Bud Gródek , której właścicielem jest Mirosław Gródek. Obecnie siedziba firmy mieści się w Ksawerowie przy ulicy Tymiankowej 22.
Od początku działalności firma zajmuje się produkcją i montażem wkładów kominowych , kominów wolnostojących  i wykonuje także wentylacje nawiewno-wywiewne oraz nadbudowy kominów ze stali kwasoodpornej.
Wykonujemy także izolacje termiczne na instalacjach wodno-parowych  , produkujemy i montujemy na indywidualne zamówienie klienta meble gastronomiczne , stoły , okapy niezbędne m.in. na wyposażeniu masarni oraz innych obiektów gastronomicznych  np. barów , pubów,
Poza tym wykonujemy również kominy do pieców kondensacyjnych , kotłów olejowych i na paliwa stałe(drewno , węgiel ,eko-groszek, miał ).Zajmujemy się także nadbudową i przedłużkami kominowymi na budynkach mieszkalnych , komunalnych i gminnych . Nasza firma wykonuje także remonty i adaptacje już istniejących kominów zgodne z życzeniami i potrzebami klientów. Nasze kominy posiadają zakładową kontrolę produkcji , deklaracje zgodności oraz unijne certyfikaty od 2016 r. ISO.
Poza tym nasza firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z uprawnieniami niezbędnymi do  produkcji i montażu oraz do prac na wysokościach . Dodatkowo pracownicy naszej firmy­ blacharze posiadają uprawnienia mistrzowskie pozwalające kształcić przyszłych adeptów zawodu.
Zgodnie z posiadanymi umiejętnościami i maszynami jesteśmy w stanie wykonać każde indywidualne zamówienie klienta .Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 22-01-2019r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę ICC&S L.L.C. 

Adres

  • Ulica: Tymiankowa 22
  • Miasto: Ksawerów

Kontakt

  • Telefon: 42/212-80-01