Loading color scheme

Ogrody I Drzewa Inż. Paweł Ostrowski

ogrody, pielęgnacja ogrodów, zakładanie ogrodów

5.0/5 rating 1 vote
Ogrody i drzewa powstały dzięki mojej pasji do architektury krajobrazu. Urodziłem się i wychowałem w zielonym zakątku Polski, jakim są Mazury. Dziś dzięki zdobytej specjalistycznej wiedzy, doświadczenia oraz mojego zamiłowania do ogrodów tworzę indywidualne i piękne projekty.
Architekt Krajobrazu to nie jest tylko mój zawód, to sposób mojego życia. To sposób w jaki nawiązuję kontakty, klikam, zakreślam, koloruje i wymyślam projekty, kopię, przesadzam i buduję realizując je, jak przycinam i wycinam dbając o ich całokształt.
Tworząc projekty staram się projektować ogrody przyjazne dla środowiska oraz będące spełnieniem marzeń i wyobrażeń Klienta. Dzięki ścisłej współpracy powstają przyjazne miejsca, które jednocześnie nie wymagają nadmiernej pracy związanej z pielęgnacją oraz obsługą.

Oprócz projektowania i zakładania ogrodów, prowadzona przeze mnie firma specjalizuje się w zakładaniu systemów nawadniania oraz obiektów wodnych, takich jak oczka wodne lub kaskady. Oferujemy również szeroki zakres usług ogrodniczych, w tym profesjonalną pielęgnację drzew oraz ogrodów.

Dziś mieszkam w Toruniu, jednak realizuję usługi projektowania, urządzania i pielęgnacji terenów zielonych na terenie całego kraju.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 29-06-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 25-08-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Tarnowska 32
  • Kod: 87-100
  • Miasto: Toruń

Kontakt