Loading color scheme

Młyn Staniszewski i Wspólnicy Spólka Jawna

skup pszenicy i produkcja mąki przennej

5.0/5 rating 1 vote

Nasz Młyn to firma rodzinna od 1992 roku po dzień dzisiejszy.

Przemiał wykonujemy z wyselekcjonowanej pszenicy konsumpcyjnej. Lata doświadczeń ,dostęp do dobrej jakości surowca ,wykwalifikowana kadra to nasze atuty.

Nasz Młyn oferuje dostawę mąki o wystandaryzowany parametrach technologicznych gwarantujących stabilną wartość wypiekową. Dalszy wszechstronny rozwój przedsiębiorstwa wiąże się z kolejnymi planowanymi inwestycjami.

POSIADAMY WDROŻONY OD 2003 ROKU SYSTEM HACCP - ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZADZANIA JAKOŚCIĄ ZGODNY Z ZASADAMI OKREŚLONYMI W Codex Alimentarius . Bezpieczeństwo i jakość produktów stanowią priorytet działalności Naszego Młyna.

 

Ogólnopolski Program Promocyjny "Doceń polskie"


Młyn Staniszewski i Wspólnicy jest jednym z laureatów audytu żywności Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie". Mąki z oferty tego producenta zostały nagrodzone certyfikatami "Doceń polskie" i tytułami TOP PRODUKT. Wyróżnienia nadane zostały na podstawie ocen przyznanych żywności przez ekspertów z branży spożywczej. Patronem honorowym programu "Doceń polskie" jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 17-12-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Wiejska 22,
  • Kod: 57-450
  • Miasto: Ludwikowice Kłodzkie

Kontakt