Loading color scheme

LEDSOPOL Sp.z o.o.

ledowe oświetlenie uliczne

0.0/5 ocena (0 głosów)

LEDSOPOL jest producentem i dystrybutorem produktów o najwyższym zaawansowaniu technologicznym w zakresie technik oświetlenia LED.

Produkujemy energooszczędne źródła światła LED zasilane energią z sieci energetycznej , jak również zasilane energią słoneczną. Współpracujemy z wiodącymi firmami zajmujących się projektowaniem i produkcją urządzeń wykorzystujących jako źródło zasilania energię słoneczną.

Nasze produkty to opatentowane, najnowsze rozwiązania znacznie obniżające koszty eksploatacyjne urządzeń – lampy ledowe.
Niestety, w naszej strefie klimatycznej pogoda jest kapryśna a ilość dni słonecznych w roku zmienna. Do tego dochodzi bardzo częste zachmurzenie. Ilość pozyskanej energii słonecznej w okresie zimowym jest równoważna co najwyżej 30% promieniowania słonecznego latem, co nie wystarcza do oświetlenia wymaganego przez 2/3 dnia.
Biorąc pod uwagę powyższe, w naszej ofercie mamy lampy ledowe z zasilaniem hybrydowym, które eliminują te problemy.
Zasada jest prosta, panel słoneczny ładuje baterię, ale w przypadku niedostatecznej ilości energii słonecznej funkcję ładowania baterii lampy led automatycznie przejmuje ładowarka sieciowa.
Dodatkowym atutem jest fakt ,że energia elektryczna kumulowana jest wyłącznie w bateriach ”green Lithium-Polymer, Lithium-Iron-Phosphate„ i tym podobnych, o najwyższym zaawansowaniu technologicznym. Baterie te są przyjazne dla środowiska i utrzymują wysoką sprawność w szerokim zakresie temperatur.
Stosowane w proponowanych urządzeniach całkowicie cyfrowe sterowniki ”Pure Digital” to opatentowane, nowatorskie rozwiązanie gwarantujące niskie zapotrzebowanie na energię, a tym samym zwiększające sprawność i znacznie obniżające koszty eksploatacyjne lamp ledowych.
Oferowane przez nas Awaryjne Źródła Światła zapewniają 30+ godzin nieprzerwanej pracy, doskonałą jakość światła, łatwość montażu.

Stawiamy na najlepszą jakość obsługi klienta, zapewniamy wsparcie techniczne i serwis. Oferujemy najlepszy wskaźnik jakościowo-cenowy źródeł światła LED, proponujemy wiele nowatorskich rozwiązań. Ścisła kooperacja z najlepszymi firmami zapewnia nam dostęp do najnowszych technologii w tym zakresie. Systematycznie poszerzamy ofertę, pozostajemy jednak wierni kierunkowi, który wytyczyliśmy na początku działalności – LEDSOPOL jest firmą specjalizującą się w wąskim spektrum produktowym, stawiającym na najnowocześniejsze i najbardziej wydajne rozwiązania technologi

Produkujemy lampy uliczne led, oświetlenie solarne, oświetlenie przemysłowe:
- w szerokim zakresie mocy

- w pełnej gamie temperatury barwowej światła emitowanego

- w wybranych i proponowanych przez nas obudowach zewnętrznych

- w obudowach zleconych przez klienta

Proponujemy także rozwiązania kompleksowe:

- zestawy zawierające słup, łącznik obudowy i lampę bez instalacji, lub z pełnym wewnętrznym uzbrojeniem elektrycznym

 

Nasze produkty to opatentowane, najnowsze rozwiązania znacznie obniżające koszty eksploatacyjne urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci chętnie odpowiadają na każde wątpliwe pytanie odnośnie naszych produktów. Najszybciej skontaktować się można z nami telefonicznie.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 23-10-2014r. Firma uzyskała 
pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Emilii Plater 3a
  • Kod: 58-305
  • Miasto: Wałbrzych

Kontakt

  • Telefon: 504-093-270
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.