Loading color scheme

B&W Sp.z o.o.

Techniczna Obsługa Przemysłu Spożywczego, Chemicznego i Farmaceutycznego

0.0/5 ocena (0 głosów)

OBSŁUGA KOMPLEKSOWA
Firma B&W wykonuje usługi w zakresie kompleksowej budowy instalacji technologicznych: ich projektowania, kosztorysowania, produkcji, dostaw, montażu wraz z uruchomieniem systemów. Projekty wykonujemy od momentu przejęcia obiektów budowlanych do fazy rozruchu technologii. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które dysponuje bardzo dobrze wyposażonym zapleczem technicznym.

SATYSFAKCJA
Głównym założeniem realizacji projektów jest usatysfakcjonowanie Klienta. Jak to robimy? Zapewniamy kompetentną i profesjonalną obsługę oraz gwarancję najwyższej jakości. Ogromną wagę przykładamy do terminowego wykonania zlecenia. Jesteśmy elastyczni - dostosowujemy się do warunków realizacji prac określonych przez naszych Klientów. Dostosowujemy się do potrzeb Zleceniodawcy, mając świadomość, że współpraca i wzajemne zaufanie są kluczem do sukcesu.

BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ
Dużą wagę przykładamy do zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia, mające na celu zminimalizowanie ryzyka wypadku w czasie pracy. Prowadzimy statystyki wypadkowości, które udostępniane są na życzenie zainteresowanych. Nasi pracownicy przechodzą także szkolenia indywidualne, dostosowując się do wymogów Klienta i jego wewnętrznych przepisów bezpieczeństwa. Gwarantujemy pełną dyspozycyjność i możliwie krótki czas wykonania usługi. To bardzo istotne cechy dla przemysłu, gdzie bardzo często od szybkości usunięcia awarii i wznowienia produkcji zależy jakość i trwałość wyrobu.
Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego, których zakres nieustannie poszerzamy. Potwierdzeniem jakości naszych usług jest uzyskany Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 oraz uznanie i referencje naszych Klientów.

TRADYCJE
Przez lata naszej działalności opieraliśmy się na wiedzy i doświadczeniu firmy Gerhard Wellmann GmbH z Halle (Westfalia) - znanej i cenionej na rynku europejskim od 1992 roku.
www.wellmann-anlagentechnik.de

ZASIĘG
Siedziba naszej spółki znajduje się w Jaworzynie Śląskiej, 50 km od Wrocławia. To właśnie stąd wysyłamy naszych specjalistów do realizacji projektów w całej Polsce i Europie.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 20-03-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

Adres

  • Ulica: Powstańców Śląskich 33
  • Kod: 58-140
  • Miasto: Jaworzyna Śląska

Kontakt