Loading color scheme

B.B. Light Bogdan Baran

Elektroinstalatorstwo

0.0/5 ocena (0 głosów)

BB-Light to firma zajmująca się wszechstronnie rozumianymi technologiami elektrycznymi. Na Podkarpaciu jesteśmy niekwestionowanym liderem. Dla nas BB-Light to nie tylko praca, ale też pasja i zaangażowanie, które wkładamy w każdy projekt.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wszelkimi specjalistycznymi uprawnieniami, stosujemy nowatorskie technologie. Jednak największą siłę firmy stanowią ludzie. To wysokiej klasy specjaliści, dla których liczy się jakość i rzetelność. Nasi fachowcy udowodnili, że można na nich polegać. Są zaangażowani w to, co robią. Nie boją podejmować się wyzwań i odważnych decyzji. Między innymi dlatego jakość usług BB-Light należy do najwyższych (patrz referencje).

Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie i innowacyjnie. Nie powielamy utartych schematów, ale staramy się realizować nowatorskie pomysły.

Jesteśmy dynamiczną firmą, która na rynku usług elektrycznych istnieje od 1997 roku, a dzięki unikalnemu podejściu do wykonywanej pracy, z każdym rokiem staje się lepsza.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 25-03-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

Adres

  • Ulica: Hanasiewicza 6
  • Kod: 35-103
  • Miasto: Rzeszów

Kontakt

  • Telefon: 696-426-015
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.