Loading color scheme

B.A.P.S. Piotr Szarejko

architekt

0.0/5 ocena (0 głosów)

Biuro Projektów BAPS Piotr Szarejko istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat. Stworzył je zespół ludzi współpracujących ze sobą od lat siedemdziesiątych przy realizacji sztandarowych polskich inwestycji oraz wielu kontraktów zagranicznych. Projektanci nasi pracowali w Kuwejcie, Czechosłowacji i w Niemczech.

Od roku 1990 w strukturze prowadzonej przez architekta Piotra Szarejko współpracuje ze sobą zespół kilkudziesięciu osób. Wypracowane przez ten czas metody organizacji pracy oraz zarządzania jakością owocują dużą skutecznością w doprowadzaniu do szczęśliwego finału nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji budowlanych. Świadczy o tym ponad 170 zrealizowanych umów na ponad tysiąc opracowań projektowych wykonanych w ciągu ostatnich 10 lat, w następujących grupach inwestycji:

- budownictwo obiektów użyteczności publicznej - w tym projektowanie banków, obiektów handlowych i placówek zdrowotnych;

- budownictwo przemysłowe - w tym kompletna dokumentacja budowy Zakładu Profili Okiennych z PCV "Roplasto - Polska", Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno - Spożywczego , Fabryka Mebli Łazienkowych "Pelipal Collection" , opracowania konstrukcji Browaru "Okocim" w Brzesku i inne;

- budownictwo obiektów obsługi ruchu powietrznego - w tym grupa wyjątkowo skomplikowanych obiektów na terenie Portu Lotniczego Wrocław S.A.,

- budownictwo sakralne - w tym opracowanie dokumentacji i nadzór przy budowie Ołtarza Papieskiego "Statio Orbis" we Wrocławiu;

- konserwacja zabytków - w tym dokumentacja na remont konstrukcji w poklasztornym zespole cysterskim w Lubiążu;

- rewitalizacja i termorenowacja osiedli mieszkaniowych;

- budownictwo drogowo - mostowe wraz z kompletnymi opracowaniami z zakresu infrastruktury technicznej.

Biuro w trakcie swojej działalności wykształciło własną kadrę samodzielnych projektantów oraz z powodzeniem wdrożyło współczesne metody projektowania i zarządzania projektami. Pełna komputeryzacja procesu projektowego umożliwia nam pracę w międzynarodowych zespołach opracowujących projekty według najnowszych standardów wykonawczych i według procedur pożądanych przez wymagających zagranicznych kontrahentów.

Dewizą naszego biura jest świadome dążenie do wysokiej jakości architektonicznej i technicznej projektowanych obiektów oraz ukończenie realizacji w uzgodnionym terminie i w ramach ustalonego budżetu.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 14-10-2014r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

 

W dniu 23-03-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 04-12-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 07-12-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ. 

 

W dniu 07-12-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 13-12-2018 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 07-02-2019 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

Adres

  • Ulica: Aleja Różyckiego 1C
  • Kod: 51-608
  • Miasto: Wrocław

Kontakt